Najdete nás na Facebooku


1773 * J. Jungmann, přední osobnost národního obrození († 14.11.1847)

09.04.2019
I. Stupeň
Mgr. Závorková Milena
​Předvelikonoční období jste si mohli spolu s žáky a učitelkami zpříjemnit na „Velikonočním jarmarku“, který se konal v úterý 9. dubna 2019 ve školní jídelně.
Jarmark se vydařil po všech stránkách. Účast nakupujících byla hojná a sortiment velmi pestrý. K vidění a prodeji byly ručně tvořené výrobky s jarní a velikonoční tematikou, které malí žáci vyráběli v rámci hodin pracovních činností, výtvarné výchovy nebo doma s rodiči. Také jste mohli zhlédnout bubenické vystoupení žáčků 2.B a pak si zazpívat několik písniček společně s dětmi ze tříd 4.B a 5.C.
Na své si přišly i mlsné jazýčky. Perníčky, velikonoční beránci, muffinky a ostatní dobroty byli lahodným osvěžením nejen při nákupu.
Věříme, že se vám, kteří jste se našeho jarmarku zúčastnili, moc líbilo, a že jste tuto akci využili také jako příležitost pro navození příjemné jarní nálady před blížícími se svátky jara.
 
Mgr. Milena Závorková
  
 
Město Nový Jičínocenění žáků jsme partneři nakladatelství Fraus Zastupitelstvo dětí a mládeže - Nový JičínBritish Council - partnerská organizace

KONTAKTNÍ INFORMACE

Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, p.o.
Tyršova 1, 741 01 Nový Jičín
IČ: 62330136

Tel: +420 556 706 688
E-mail: kancelar@tyrska.cz

Mgr. Magda Trávničková

ředitelka školy
​​​
 

 
 

Přihlásit