17.04.2019
II. Stupeň
Mgr. Balon Rudolf

​Ve středu 17. dubna 2019 byl na novojičínském Masarykově náměstí zahájen letošní Velikonoční jarmark a hned v prvním dnu jeho konání se do pestrého kulturního programu zapojil, jak se již stává tradicí, také pěvecký sbor naší školy, který navštěvují děvčata a chlapci z prvního a druhého stupně.
Během vystoupení s názvem „Pěkný den“, které připravila paní učitelka Eva Červenková, zaznělo celkem devět písníček, z nichž některé zpestřily svým hraním také dívky navštěvující „Flétničky“ (kroužek fungující pod vedením paní učitelky Veroniky Barošové).
Pěvecký sbor z Tyršovky má za sebou celou řadu úspěšných koncertů. Ten letošní „velikonoční“ měl však velkou premiéru. Všichni účinkující se poprvé oděli do nových triček, která zafinancovalo Rodičovské sdružení. Za to mu patří jedno velké „díky“.
A poděkování si za vydařené vystoupení, jemuž předcházela dlouhá příprava, zaslouží také všichni ti, kteří na pódiu důstojně reprezentovali naši školu. A to bez rozdílu roku narození.

Mgr. Rudolf Balon

  
 
Město Nový Jičínocenění žáků jsme partneři nakladatelství Fraus Zastupitelstvo dětí a mládeže - Nový JičínBritish Council - partnerská organizace

KONTAKTNÍ INFORMACE

Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, p.o.
Tyršova 1, 741 01 Nový Jičín
IČ: 62330136

Tel: +420 556 706 688
E-mail: kancelar@tyrska.cz

Mgr. Magda Trávničková

ředitelka školy
​​​
 

 
 

Přihlásit