Najdete nás na Facebooku


1884 * Edvard Beneš, politik, spoluzakladatel Československa († 3.9.1948)

20.04.2020
Vedení školy
Mgr. Trávníčková Magda
​Vážení rodiče,
srdečně Vás všechny zdravím a děkuji za Vaši spolupráci při plnění zadaných úkolů při výuce na dálku.
Naše škola bude od 25. května 2020 otevřena pro žáky 1. stupně. Budou vytvořeny skupiny žáků do 15 dětí. Školní družina bude zajištěna. Jsme schopni vzhledem k velikosti jídelny zajistit i stravování.    
V pondělí 11. května 2020 Vám rozešleme do Vašich mailových schránek dotazník, prostřednictvím kterého nám sdělíte, zda dítě do školy nastoupí, zda bude navštěvovat školní družinu, zda budete mít zájem o obědy. Tyto dotazníky budou k vyzvednutí i v listinné podobě v prostoru vchodu z ulice Derkova. Vyplněné dotazníky nám odešlete zpět mailem, nebo vhodíte do schránky u vchodu z ulice Derkova.
Žáci 1. stupně, kteří do školy nenastoupí, budou i nadále vzděláváni dálkovou formou. Rovněž žáci 2. stupně budou pokračovat ve výuce na dálku s využitím google classroom. Budeme se i nadále zaměřovat na český jazyk a matematiku a budeme se snažit stále více žáků zapojit do školní práce.
Žáci, kteří nemají potřebné IT vybavení, budou dostávat úkoly v listinné podobě. K vyzvednutí jsou v prostoru vstupu do školy z ulice Derkova. Vypracované úkoly poté opět odevzdají na stejné místo.
Přeji Vám všem pevné zdraví a hodně trpělivosti při nelehké práci.
 
Mgr. Magda Trávníčková
ředitelka školy
  
 
Město Nový JičínErasmus +ocenění žáků jsme partneři nakladatelství Fraus Zastupitelstvo dětí a mládeže - Nový JičínBritish Council - partnerská organizace
 

KONTAKTNÍ INFORMACE

Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, p.o.
Tyršova 1, 741 01 Nový Jičín
IČ: 62330136

Tel: +420 556 706 688
E-mail: kancelar@tyrska.cz

Mgr. Magda Trávničková

ředitelka školy
​​​
 

 
 

Přihlásit