10.05.2019
Úspěchy žáků
Mgr. Balon Rudolf
​V pátek 10. května 2019 patřilo novojičínské Masarykovo náměstí „Oslavám 50 let profesionální jednotky požární ochrany v Novém Jičíně“, které pořádal Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje - územní odbor Nový Jičín.
V rámci velmi zajímavé celodenní akce proběhla sportovně vědomostní soutěž družstev žáků šestých tříd základních škol. Naši Tyršovku reprezentovaly dva smíšené týmy děvčat a chlapců z 6.C a nutno říct, že si ve velké konkurenci vedly nad očekávání dobře. Oba dva skončily na stupních vítězů.
„Tyršovka A“ (Jan Dohnal, Ondřej Grozman, Mikuláš Moravec, Matěj Ondryhal, Tereza Neubauerová a Valerie Švehlíková) dlouhou dobu atakovala stupínek nejvyšší, ale maličké zaváhání a ztráta jednoho bodu v konečném účtování znamenaly i tak výborné 2. místo.
„Tyršovka B“ (Jiří Hajný, David Hykyš, Daniel Jahn, Marian Randus, Dominika Hablovičová a Markéta Holubová) se rovněž nenechala zahanbit a po bojovném výkonu obsadila velmi pěkné 3. místo.
Všichni soutěžící si tak zaslouží pochvalu za velmi vydařenou reprezentaci naší školy.
 
Mgr. Eva Červenková
Mgr. Rudolf Balon
  
 
Město Nový Jičínocenění žáků jsme partneři nakladatelství Fraus Zastupitelstvo dětí a mládeže - Nový JičínBritish Council - partnerská organizace

KONTAKTNÍ INFORMACE

Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, p.o.
Tyršova 1, 741 01 Nový Jičín
IČ: 62330136

Tel: +420 556 706 688
E-mail: kancelar@tyrska.cz

Mgr. Magda Trávničková

ředitelka školy
​​​
 

 
 

Přihlásit